Projekt koncepcyjny

Aby stworzyć wnętrze według naszych potrzeb sugerujemy aby rozpocząć od projektu koncepcyjnego. Stworzony przez nas dokument to punkt wyjścia do dalszej pracy. Projekt koncepcyjny – czyli co ? Nasza wizja aranżacji pomieszczeń, przedstawiamy ją jako rzuty pomieszczenia uwzględniające rozmieszczenie ścian, mebli, dekoracji. Dzięki wizualizacji 3D dowiemy się jak projektowana przestrzeń może wyglądać, jakie kolory i faktury zostaną użyte, jak dodatki i meble wpłyną na wygląd końcowy. Ta część nie uwzględnia informacji na temat wymiarów, detali użytych produktów i materiałów.

Przygotowanie takiego projektu trwa około 2-3 tygodni.

Projekt kompletny

Projekt ten to połączenie projektu koncepcyjnego oraz wykonawczego. Projekt wykonawczy zawiera wszystkie niezbędne informacji odnośnie realizacji, takie jak : rzuty techniczne, wymiary pomieszczeń, rozmieszczenie wody, elektryki. Dołączone są wytyczne dla ekipy budowlano-remontowej oraz szczegółowa lista użytych w projekcie kolorów, tapet, dywanów, mebli, ozdób oraz elementów wykończeniowych.

Przygotowanie takiego projektu zajmuje około 1,5 miesiąca.

Projekt kompletny z nadzorem

Dla osób, które posiadają wyjątkowo mało czasu, bądź nie odczuwają takiej radości jak my 🙂 z robienia zakupów, doboru materiałów, wyszukiwania unikalnych dodatków mamy rozwiązanie. Jeśli współpraca z ekipą budowlaną to dla Państwa udręka, a kontrola nad zaawansowaniem prac to nie Państwa „bajka” polecamy usługę kompleksową z nadzorem.

Wybór tej usługi pozwala nie uczestniczyć w żadnym z etapów metamorfozy wnętrza. Nasza firma zajmie się wyborem, kontrolą na ekipą budowlaną – remontową, wywozem odpadów, zakupem i montażem wyposażenia, dekoracją, wysprzątaniem oddając Państwu gotowy lokal.

Cena za metr kwadratowy jest ustalana indywidualnie.

Gotowiec inwestycyjny

Jest to kompletny projekt inwestycyjny związany z nieruchomością w wybranej lokalizacji pod wynajem. Projekt ten obejmuje :

  1. Wybór nieruchomości,
  2. Formalności zakupowe,
  3. Projekt kompletny z nadzorem,
  4. Reklama nieruchomości w mediach,
  5. Wyszukanie lokatora wraz z formalnościami,